Predaj Montáž       Servis 

Zámočnícka pohotovosť

V prípade ak ste si zabuchli dvere na byte, kancelári či rodinnom dome neváhajte nás kontaktovať.
Zabuchnuté dvere privolaní zámočník  otvorí bez poškodenia.Je potrebné sa preukázať dokladom o vlastníctve kdanej nehnuteľnosti.
Samozrejmosťou je rýchly prijazd zámočníka.

 

Servis všetkých typov dverí

Zabezpečujeme opravu a kompletný servis rôznych typov dverí bezpečnostných,protipožiarnych či dveri plastových a dalších  typov.

Výmeny bezpečnostných zámkov,klučky,kovania,elektronické prístupove systémy a elektronické kukátka a mnoho dalšieho.

Otváranie automobilov

Ak ste zostali v situácii a zabuchli sa vám klúče od auta alebo vám nejde auto otvorit v dôsledku vybitej baterie,privolaný zámočník vám auto otvorí a prípade straty kľúčov vám vieme stratené kľúče aj výrobit k vášmu autu.
Otárame automobily rôznych typov a značiek.
Je potrebné sa preukázať ako vlastník automobilu,technickým a občianskym preukazom. 


 

 

Servis poštových schránok

Predaj a montáž poštových schránok

Otváranie schránok a výmena zámkov

Výmena zámkov / kľúčov

V prípade  straty klúčov alebo výmeny zámku z akýchkoľvek iných dôvodov vieme zabezpečiť rychlu výmenu zámkov na byte,rodinnom dome,kancelarie a iných priestorov.

 

Zámočnícke služby

Ponúkame aj služby ako skrátenie dverí na mieru a pozáručný servis bezpečnostných, protipožiarnych a plastových a hliníkových dverí.
 

Zabezpečenie garážových dverí

Garážové dvere vieme zabezpečiť rôznymi typmi zámkov ako sú bezpečnostné petlice a iné rozvorové zámky, bezpečnostné kovania a vložky.
 

Servis dverí

V prípade potreby zabezpečujeme aj skrátenie bezpečnostných,vchodových a interiérových dverí na mieru,v prípade zvihnutia podlahy a podobne.V prípade ak máte akýkoľvek problém s vašimi dverami neváhajte nás kontaktovať, privolaní zámočník dvere opraví...